Magazine

WHAT’S up


درباره سمینار بیشتر بدانیم…

سمینار به نوع خاصی از رویدادها گفته می‌شود که در آن یک یا چند نفر سخنران و ارائه‌دهنده اصلی وجود دارند و درمورد یک موضوع خاص صحبت می‌کنند. معمولاً در سمینارهای موفق، سایر شرکت‌کنندگان نیز در بحث اصلی مشارکت می‌کنند و ارائه‌دهندگان اصلی بیش‌تر نقش تسهیل‌گر و هدایت‌کننده بحث‌ها را ایفا می‌کنند. گاهی این مشارکت صرفاً به پرسش و پاسخ میان شرکت‌کنندگان و سخنرانان محدود می‌شود.

شاید ملموس‌ترین رویدادهایی که با عنوان سمینار برگزار می‌شوند و درموردشان می‌شنویم، رویدادهایی با عنوان سمینار های آموزشی هستند که هدف آن آموزش و تحقیق در مورد یک موضوع خاص با حضور جمعی از متخصصان در آن زمینه برگزار و معمولا با پرسش و پاسخ شرکت کنندگان به پایان میرسد.

واژه سمینار یک واژه لاتین است که برگرفته از فعل سمیناریوم به معنی قطعه بذر می‌باشد. اما معادل فارسی این واژه «همکاوی» معین گردیده است.

سمینار دانشگاه خوارزمی سال 1394

چنانکه مستحضرید، دانشگاه خوارزمی، نخستین مرکز آموزش عالی مدرن و نخستين مؤسسه ی تربيت معلم كشور، با عنوان (دارالمعلمین مركزی)  از سال 1297 شمسی آغاز به فعالیت کرده است و مفتخر به نام بلند و درخشانِ مشاهیری همچون پروین اعتصامی، دکتر عبدالعظیم قریب، شهید محمدعلی رجایی، دکتر غلامحسین مصاحب، چهره های ماندگار و استادان نمونه ی کشوری است.

سمینار تخصصی شرکت MN آلمان سال 2014

سمینار تخصصی شرکت MN در سال 2014 با رویکرد ارتقاء سطح علمی کارشناسان و متخصصان شرکت آپادانا صنعت ریتون در محل شرکت MN در Duren آلمان به مدت 4 روز برگزار گردید. شرکت آپادانا صنعت ریتون با شرکت در این سمینار توانست با دستیابی به تجارب بیشتر و تخصصی تر به عنوان نماینده انحصاری شرکت MN گامی موثر در جهت خدمت به مشتریان و همراهان گرامی در صنعت آزمایشگاهی برداشته و همواره مشتری مداری که از اهداف اصلی این شرکت می باشد سرلوحه خود قرار داده و در جهت رسیدن به آن کوشا باشد.

شرکت آپادانا صنعت ریتون با شرکت در سمینارهای تخصصی با عنوان متخصص در زمینه لوازم و تجهیزات آزمایشگاهی توانسته همگام با توسعه روزافزون تکنولوژی همواره نقش موثری در زمینه آموزش در سطح تحقیقات دانشجویی و یا در سطح تولید کنندگان محترم در این زمینه داشته باشد.

خوشبخت و شکرگزاریم که شرکت آپادانا صنعت ریتون چنانکه باید و شاید مسیر رشد و شکوفایی را گام به گام می پیماید و در این مسیر نورانی و ارزشمند، همراهی و همدلی همه ی صنعتگران و تولید کنندگان فرهمند، ضرورتی انکارناپذیر است. دست به دست هم دهیم و برای ایرانی که دوستش داریم و بدان سخت دلبسته ایم، از هیچ تلاش و فداکاری دریغ نکنیم.

نقشه راه روشن است لذا در صورت نیاز به برگزاری سمینار برای شما با ما در ارتباط باشید تا فرم مورد نظر برای شما ارسال گردد.

سمینارهای آتی

زمان و محل برگزاری سمینارهای آتی شرکت آپادانا صنعت ریتون در همین صفحه به اطلاع شما عزیران خواهد رسید.