GALLERY

EXHIBITIONS

درباره نمایشگاه صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب

نمايشگاه بين المللي صنعت آب و تاسيسات آب و فاضلاب ايران هر ساله با مشارکت بیش از  ۱۶۴ شرکت داخلی، شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان در حوزه آب و فاضلاب و تاسیسات مرتبط با آن و نماینده شرکت‌های خارجی اعم از کشورهای آمریکا، ایتالیا، کانادا، چین  و … با برگذاری کارگاه‌های آموزشی با موضوعات مختلف از جمله مدیریت مصرف آب و مشترکان و بررسی چالش‌های حوزه آب؛ در فضایی به وسعت ۱۷ هزار مترمربع در هفت سالن نمایشگاهی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی و با حضور وزیر نیرو از نهم الی دوازدهم دی ماه در محل دائمي نمايشگاه های بين المللي تهران برگزار میشود…

درباره نمایشگاه بین المللی بیشتر بدانیم

نمایشگاه جایگاهی است که در آن ارائه کنندگان و بازدیدکنندگان می‌توانند باکنش‌-های سازمان یافته و هماهنگ به داد و ستد کالاها، خدمات و اطلاعات بپردازند. نمایشگاه جایی است که عرضه‌کنندگان و بازدیدکنندگان با هم روبرو می‌شوند. نمایشگاه جایگاه شناساندن یک ایده نوین یا جای داد و ستد اطلاعات، نوآوریها، نوآفرینی‌ها و اختراع هاست.

تاریخ نمایشگاه‌ها با تاریخ بازرگانی و داد و ستد بشر در پیوند است. بازارهای مکاره از ۶۰۰۰ سال پیش وجود داشته‌است. فنیقی ها به عنوان بزرگترین بازرگانان زمان خود نخستین نمایشگاه‌ها را در ۲۸۰۰ سال پیش از میلاد برپا کردند. فنیقی‌ها کالاهای جورواجور خود را با کشتی به سرزمین‌های دیگر می‌بردند و در آنجا به نمایش می‌- گذاشتند. با دگرگونی‌های دوران نوزایی و انقلاب صنعتی نیز رفته رفته نمایشگاه‌ها بهتر و بهتر برگزار شدند و به گونه رویدادهای فصلی، محلی، منطقه‌ای و جهانی خود- نمایی کرد.

درباره نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران

نمایشگاه بین المللی نفت و گاز و پالایش و پتروشیمی ایران به عنوان بزرگترین رخداد صنعتی و تجاری ایران در حوزه نفت و گاز و پالایش و پتروشیمی است که در فضای بالغ بر صد هزار متر مربع در مرکز نمایشگاهی سئول برگزار شده و بیش از 600 مشارکت کننده توانمند داخلی و خارجی و بیش از 200 هزار بازدید کننده در آن حضور دارند.

نمایشگاه بین المللی فرصت بسیار مهمی است تا شرکت های فعال در این صنعت، دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید…

چرا برای ما حضور در نمایشگاه های تخصصی مهم است؟

آپادانا صنعت ریتون با حضور فعال و تخصصی در نمایشگاه های مهم کشور که به صورت سالیانه در اقصی نقاط کشور برگزار میگردد، در جهت:

  • پاسخ به سوالات کاربران
  • معرفی تکنولوژی ها و محصولات جدید
  • نمایش فیزیکی کامل محصولات برای مشتریان و ارتباط هر چه بهتر با آنها

شرکت می نماید.

شرکت آپادانا صنعت ریتون به عنوان نماینده انحصاری شرکت های بین المللی و فروش محصولات در زمینه لوازم و تجهیزات آزمایشگاهی با پشتوانه سی سال تجربه، توانسته با سعی و تلاش خود در راستای مشتری مداری و همچنین با جلب اعتماد مشتریان نامی آشنا در صنعت آزمایشگاهی رقم زند.

شرکت آپادانا صنعت ریتون با رویکرد ارائه کاملی از توانمندی های خود در زمینه لوازم و تجهیزات آزمایشگاهی و همچنین مشاوره  در این زمینه با حضور در نمایشگاه های مختلف و تعامل رویارو با تولید کنندگان داخلی و خارجی و پاسخ به سوالات بازدیدکنندگان محترم، تاکنون توانسته نقش به سزایی در زمینه افزایش آگاهی های تخصصی ایفا نماید.

درباره نمایشگاه ها بیشتر بدانیم…


نمایشگاه جایگاهی است که در آن ارائه کنندگان و بازدیدکنندگان می‌توانند با کنش‌های سازمان یافته و هماهنگ به داد و ستد کالاها، خدمات و اطلاعات بپردازند. نمایشگاه جایی است که عرضه‌-کنندگان و بازدیدکنندگان با هم روبرو می‌شوند. نمایشگاه جایگاه شناساندن یک ایده نوین یا جای داد و ستد اطلاعات، نوآوریها، نوآفرینی‌ها و اختراع هاست. تاریخ نمایشگاه‌ها با تاریخ بازرگانی و داد و ستد بشر در پیوند است. بازارهای مکاره از ۶۰۰۰ سال پیش وجود داشته‌است. فنیقیها به عنوان بزرگترین بازرگانان زمان خود نخستین نمایشگاه‌ها را در ۲۸۰۰ سال پیش از میلاد برپا کردند. فنیقی‌ها کالاهای جورواجور خود را با کشتی به سرزمین‌های دیگر می‌بردند و در آنجا به نمایش می‌گذاشتند.

با دگرگونی‌های دوران نوزایی و انقلاب صنعتی نیز رفته رفته نمایشگاه‌ها بهتر و بهتر برگزار شدند و به گونه رویدادهای فصلی، محلی، منطقه‌ای و جهانی خودنمایی کرد. در ایران نیز بیشترین نمایشگاه‌-های سده‌های گذشته در کنار بندرهای بزرگ یا شهرهای بزرگ که بر سر راه کاروان‌ها جای گرفته بودند برگزار می‌شدند. جدا از بندر و شهرهای بزرگ، در مسیر راه‌های بازرگانی همچون جاده ابریشم که از ایران گذر می‌کرد نیز نمایشگاه بر پا می‌شد. در دوره صفویان بازاری به سبک نمایشگاه در اصفهان شکل گرفت، در دوره قاجار به کوشش عباس میرزا نمایشگاه بزرگی در تبریز برپا شد که در آن ساخته‌ های ایران به نمایش درآمد، در این نمایشگاه بازرگانانی از  روسیه و  عثمانی نیز حضور داشتند.

شرکت ایران در نمایشگاه‌های خارج از کشور برای نخستین بار در سال ۱۸۵۱ در نمایشگاه کاخ بلورین لندن بر می‌گردد که با فراخوان امیرکبیر صنعتگران در این نمایشگاه شرکت و کالاهای ایران از جمله پارچه‌های قلمکار، فرش و صنایع دستی، کاشی و انواع خشکبار را به نمایش گذاشتند. در سال ۱۳۴۳ قانون تشکیل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی تصویب و در سال ۱۳۴۸ نمایشگاه بین‌المللی آسیایی با مشارکت ۳۳ کشور در تهران برگزار شد. بعد از برگزاری سه نمایشگاه آسیایی در سال ۱۳۵۲ نخستین نمایشگاه بین‌المللی تهران برپا شد که تا سال ۱۳۷۹ بیست و شش نمایشگاه بین‌المللی بازرگانی در تهران برگزار شده بود و از سال ۱۳۸۰ به صورت تخصصی برگزار می‌شود.

نمایشگاه بین المللی نفت و گاز و پالایش و پتروشیمی ایران که از آن به عنوان بزرگترین رخداد صنعتی و تجاری ایران در حوزه نفت و گاز و پالایش و پتروشیمی یاد شده است، در فضایی بالغ بر صد هزار متر مربع در مرکز نمایشگاهی سئول برگزار شده و بیش از 600 مشارکت کننده توانمند داخلی و خارجی و بیش از 200 هزار بازدید کننده در آن حضور دارند. این نمایشگاه بین- المللی فرصت بسیار مهمی است تا شرکت های فعال در این صنعت، دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید دست اندرکاران و متخصصان این صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این صنعت، فعالیتها و نوآوری های آتی خود را هدایت نمایند.

قطعا نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران تهران یکی از نمایشگاه های بسیار قدرتمند در حوزه صنعت نفت و گاز خاورمیانه میباشد. این نمایشگاه سالانه با حضور جمع کثیری از شرکتهای توانمند داخلی و خارجی برگزار و از نظر گستردگی و تعداد شرکت کنندگان در زمره پراهمیت ترین نمایشگاه های تخصصی در حوزه صنعت نفت و گاز در سطح جهان به شمار می- آید. ایران به عنوان دومین تولید کننده نفت در کشورهای عضو اوپک با پتانسیل یازده درصد از کل ذخایر نفت جهان و هجده درصد از ذخایر گاز طبیعی هر ساله میزبان برگزاری نمایشگاه بین المللی نفت و گاز است که حضور شرکتهای معتبر خارجی از کشورهای مختلف و تولیدکنندگان و صنعتگران داخلی را برای ایجاد همکاری متقابل با توجه به فراهم بودن امکان سرمایه گذاری و عقد قرارداد در یک فضای مشترک ایجاد می نماید.

نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران تهران روز به روز در حال رشد کردن است. این نمایشگاه با محصولات و خدمات خود و همچنین بالا بودن سطح کیفی ارائه خدمات در سطح جهانی و با شرکت کنندگان بین الملی در این رویداد تاکنون در اوج بوده است. این مجموعه نمایشگاهی بزرگترین و مهم ترین مجموعه ایران است که تمام اجزای این حوزه را گرد هم می آورد. همچنین با حمایت و ادای سهم متخصصین این بخش توانسته هر سال بر تعداد بازدید کنندگان بیافزاید. چنانچه مستحضر هستید، ایران با توجه به جمعیت بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول میباشد. ایران از لحاظ جغرافیایی دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های ایران نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرارداد و جلسات مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم شرکت نفت در این نمایشگاه است. شرکت نفت ایران بیش از چندین دهه است که در ایران فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند. توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه و با استفاده از تجربیات برگذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما و رسیدن به اهداف مد نظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

شرکت آپادانا صنعت ریتون به عنوان نماینده انحصاری شرکت های بین المللی و فروش محصولات در زمینه لوازم و تجهیزات آزمایشگاهی با پشتوانه سی سال تجربه، توانسته با سعی و تلاش خود در راستای مشتری مداری و همچنین با جلب اعتماد مشتریان نامی آشنا در صنعت آزمایشگاهی رقم زند.

شرکت آپادانا صنعت ریتون با رویکرد ارائه کاملی از توانمندی های خود در زمینه لوازم و تجهیزات آزمایشگاهی و همچنین مشاوره در این زمینه توانست با تولید کنندگان داخلی و خارجی و پاسخ به سوالات بازدیدکنندگان محترم نقش به سزایی در این زمینه ایفا نماید.

شرکت آپادانا صنعت ریتون با توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه و با استفاده از تجربیات شرکت در نمایشگاه های گوناگون تاکنون توانسته با موفقیت به اهداف مد نظر در این زمینه دست یابد.

نمايشگاه بين المللي صنعت آب و تاسيسات آب و فاضلاب ايران به عنوان رخدادی بزرگ در صنعت و تجارت ایران در اين حوزه كه سالانه با حضور جمع كثيري از شركتهاي توانمند داخلي و خارجي در زمينه صنعت آب و فاضلاب برپا مي گردد؛ فرصت بسيار مغتنمي است تا شركتهاي فعال در اين صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازديد دست اندركاران و متخصصان اين صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضاي بازارها و سمت و سوي رشد اين صنعت، فعاليتها و نوآوري هاي آتي خود را هدايت نمايند. این نمايشگاه هر ساله با مشارکت بیش از  ۱۶۴ شرکت داخلی، شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان در حوزه آب و فاضلاب و تاسیسات مرتبط با آن و نماینده شرکت‌های خارجی اعم از کشورهای آمریکا، ایتالیا، کانادا، چین و … با برگذاری کارگاه‌-های آموزشی با موضوعات مختلف از جمله مدیریت مصرف آب و مشترکان و بررسی چالش‌های حوزه آب؛ در فضایی به وسعت ۱۷ هزار مترمربع در هفت سالن نمایشگاهی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی و با حضور وزیر نیرو از نهم الی دوازدهم دی ماه در محل دائمي نمايشگاه های بين المللي تهران برگزار میشود.

آئین افتتاح این نمایشگاه، هر ساله ۹ دی‌ماه با حضور وزیر نیرو و مدیران ارشد صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب و نیز تعدادی از میهمانان خارجی برگزار می‌شود. در این نمایشگاه کالاهایی چون لوله و اتصالات فلزی، شیرآلات صنعتی، پمپ و ماشین آلات دوار، تصفیه آب صنعتی، سد و نیروگاه‌های برق‌آبی، آموزش، آبیاری و زهکشی، خطوط انتقال آب، لوله و اتصالات پلیمری، مواد شیمایی، رنگ و پوشش، تصفیه آب خانگی، شیرآلات خانگی، نشت‌یابی، بلوئر و وکیوم و سیستم‌های اندازه‌گیری (کنتور) ارائه می‌شود. همچنین به بازدیدکنندگان امکان می دهد تا با جدیدترین محصولات، دستاوردها و فناوری های روز که در طول این رویداد نمایشگاهی ارائه می شود آشنا گردند.

از جمله دستاوردهای نمایشگاه watex می توان به انعقاد و امضای تفاهم‌نامه‌های همکاری میان شرکت‌های تابع وزارت نیرو در حوزه آب و فاضلاب و شرکت‌های دانش‌بنیان در هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی «صنعت آب و تأسیسات آب و فاضلاب ایران»، نام برد. همکاری‌های مشترک بین مؤسسه تحقیقات آب و شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با موضوع استفاده از ظرفیت‌ها و امکانات هریک از طرفین به منظور اجرای مشترک طرح‌های پژوهشی- کاربردی، برگزاری رویدادها و تجاری سازی دستاوردهای پژوهشی از جمله این تفاهم‌نامه‌ها است.

با توجه با اینکه کمبود منابع آب و مدیریت آنها در وضعیتی بحرانی قرار دارد و این نمایشگاه و شرکت کنندگان آن میتوانند نقش اثر گذاری در بهبود مدیریت و انتقال آب داشته باشند؛ در این راستا شرکت آپادانا صنعت ریتون با رویکردی ویژه و حضوری پررنگ در این نمایشگاه، خدمات تخصصی خود را در جهت معرفی هر چه بهتر لوازم و تجهیزات مورد نیاز این صنعت به کار گرفته است. با امید اینکه برگزاری این رویداد بزرگ با مشارکت کلیه دست اندركاران اين صنعت، گامي رو به جلو در راستاي اعتلا و انعكاس هر چه بيشتر توانمنديهاي اين صنعت در ايران و جهان باشد. از سوی دیگر انتقال، تصفیه و دفع فاضلاب نیز از معضلات زندگی مدرن امروزه میباشد که این نمایشگاه نیز دستاوردهایی کم نظیر در این رابطه داشته است.

حضور در این نمایشگاه با توجه به اولویت بندی اهداف توسعه­ پایدار سازمان ملل متحد و اهمیت دسترسی به آب پاکیزه و بهداشت برای عموم هموطنان بسیار حایز اهمیت می باشد. لازم به ذکر است این نمایشگاه می تواند در قالب ارائه راهکارها و دستاوردها، در جهت ارتقاء مدیریت عرضه، تقاضا و فرهنگ عمومی مصرف و طراحی و پیاده سازی الگوی بهینه مصرف آب شرب و بهداشتی عمل کند. همچنین به تدوین و پیاده سازی بهتر نظام جامع بهره برداری و پایش کمی و کیفی منابع آب و البته اعمال استانداردها و مقررات لازم برای جلوگیری از ورود آلاینده ها و تخلیه فاضلاب خام به محیط های پذیرنده طبیعی کمک کند. لذا انتظار می رود برگزاری هر ساله این رویداد نمایشگاهی بزرگ در جهت توسعه و پیشرفت این صنعت در کشور موثر واقع شود و موجب تقویت پایه های کمی و کیفی آن گردد. لذا شرکت آپادانا صنعت ریتون که در این حوزه حضور فعال و گسترده ای دارد شرکت در این نمایشگاه را به امید دستیابی به اهداف مذکور در اولویت برنامه های خود قرار داده و در غرفه ای پذیرای علاقمندان و متخصصان صنعت  آب از داخل و خارج کشور در سالهای متفاوت بوده و با معرفی نسل جدید و ارائه محصولات خود، از نو‌آورترین شرکتها در این نمایشگاه و صنعت بوده است که همواره مورد استقبال کم نظیر بازدید گنندگان محترم قرار گرفته است. امید داریم که هر ساله شاهد پیشرفت هرچه بیشتر شرکت‌ها و موسسات ایرانی در این صنعت باشیم.

گالری نمایشگاهی شرکت آپادانا صنعت ریتون


Don’t Wait


Contact Us For A Free Consult

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید